O nás

Jsme malá chovatelská stanice v Lysé nad Labem. Naše kočky jsou součástí rodiny a jsou s námi v neustálém kontaktu a nejsou nijak omezovány. Jsou zvyklá na běžný ruch domácnosti a i na malé dítě. Snažíme se odchovávat zdravá a povahově vyrovnaná koťátka. Snažíme se odchovávat zdravá a povahově vyrovnaná koťátka. 

Naším prvním mainským mývalým kocourkem je Pacino Garfield ´s Baby, CZ, pro kterého jsme si jeli v lednu 2012 po MVK v Lysé nad Labem, to jsme ještě nevěděli, že příští rok již budeme na stejném místě vystavovat. Vzhledem k výstavním úspěchům, jsme se pomalinku začali rozkoukávat po dalším kočičím parťákovi a v květnu 2013 jsme si vybrali mainskou mývalí kočičku z chovatelské stanice Atte Ros, CZ Unu Estrellu - Střellenku. Rozhodli jsme se věnovat chovu a proto jsme v březnu 2014 založili CHS Z Jílkova dvora, CZ a zajeli si do Prahy pro Intíka do CHS Nelly Ness, CZ. Sledujte naše plány a doufáme, že se Vám na našich stránkách líbí. V listopadu 2014 jsme přivítali v naší CHS první vrh A čítající 8 koťátek. Z vrhu A doma zustal Akim, který nás reprezujtuje na výstavách v třídě kastrátů.

Aktuálně jsem se rozhodla přerušit chovatelskou činnost, proto neplánujeme v letošním roce 2021 koťátka. Budu obnovovat chovný pár, takže se situace může ještě změnit.

Pokud situace dovolí, budeme s Cibulí jezdit na výstavy.  

Jsme členem FiFe.

© 2016 Chovatelská stanice Z Jílkova dvora
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!